Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

В Африці поїзд на мосту перетворили на готель з шикарним краєвидом на дику природу: фото і відео

У Південній Африці почали будівництво готелю, який по праву претендуватиме на звання одного з самих незвичайних в світі. Він виконаний всередині залізничних вагонів, які стоять на мосту висотою в 300 метрів над долиною річки.

Об этом сообщает Компромат РУ




Як пишуть західні ЗМІ, міст і готель перебувають в найбільшому національному парку ПАР. Таким чином, його відвідувачі зможуть прямо зі своїх номерів спостерігати за життям дикої природи.



За уточненими даними, готель будують в національному парку Крюгера в ПАР, який є найстарішим заповідником країни. За даними вчених, саме тут можна спостерігати найбільшу концентрацію диких тварин в світі.



Таким чином, дане місце користується підвищеною увагою туристів, які хочуть подивитися на звірів в природному середовищі існування.



Новий готель під назвою Kruger Shalati розміщений в 13 вагонах, які перероблені в житлові кімнати. Додаткові 7 номерів розмістяться в невеликому будинку, який побудовано біля мосту.



На території готелю побудують панорамну терасу і басейн. Будівництво планують завершити до кінця року.




За попередніми даними, за одну ніч в цьому готелі доведеться заплатити близько 428 доларів.


Нагадаємо, що величезна пилова хмара на шляху з Сахари до Атлантичного океану накрила столицю Нігеру — місто Ніамей.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-05-16/v-afrike-poezd-na-mostu-prevratili-v-otel-s-shikarnyim-vidom-na-dikuyu-prirodu-foto-i-video-/197220”