Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

НБУ відкриє дистанційний доступ до кредитного реєструНаціональний банк планує надати дистанційний доступ до свого кредитного реєстру — заявник зможе отримати інформацію через запит до пошукової системи кредитного реєстру.

Об этом сообщает База компромата


Про це повідомляє прес-служба НБУ.


"Нацбанк планує надати дистанційний доступ до свого Кредитного реєстру. В умовах карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусу COVID-19, цей крок дозволить заявникам — населенню та юридичним особам — отримати інформацію з Кредитного реєстру НБУ зручніше та швидше", — заявили у регуляторі.

При цьому, верифікація даних фізичної особи може здійснюватися за допомогою системи BankID НБУ або кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

"Фізична особа може підписати заяву на отримання інформації з Кредитного реєстру, що подається в електронній формі, особистим КЕП, юридична особа – кваліфікованим електронним підписом свого керівника.

При цьому, заява на отримання інформації з Кредитного реєстру може надаватися і на паперових носіях", — пояснили в НБУ.

Водночас особа, яка отримує таку інформацію за дорученням, повинна додати до заяви копію документа, що підтверджує її повноваження.

Економічна правдаДжерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/05/22/660857/”