Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

У селі в Теплицькому районі з`явиться власна пожежна бригада


Власний пожежно-рятувальний підрозділ з’явиться у селі Метанівка Теплицького району протягом найближчих трьох місяців. Реалізація проєкту стала можливою завдяки перемозі громади у 17 обласному конкурсі територіальних громад, повідомляє Vlasno.info.

Об этом сообщает Компромат вики

Ми знаходимося на відстані 31 кілометра від районного центру, тому коли у нас виникає пожежа, то поки приїздить автомобіль з райцентру, ми пожежу самі практично ліквідовуємо. Тому питання таке давно стояло, – розповів сільський голова Метанівки Ігор Гащенко.

За його словами, 40 тисяч гривень, які громада отримала за перемогу в конкурсі, у першу чергу підуть закупівлю термокостюмів для пожежників вартістю десять тисяч гривень кожний. Що стосується пожежної машини, то її пообіцяв надати голова Теплицької райдержадміністрації.

Окрім цього, РДА має дати на створення бригади 50 тисяч гривень, ще стільки ж пообіцяли надати партнери проєкту. За ці кошти, зокрема, відремонтують пожежне депо, яке було побудоване в Метанівці ще за радянських часів.

Планується, що в сільській пожежній бригаді працюватимуть четверо пожежників. Із відбіром кандидатів та їх тренуванням обіцяли допомогти районні МНСники, каже Ігор Гащенко.

Фото з відкритих джерел


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/36882-u-seli-v-teplytsomu-raioni-z-iavyts”