Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

В ОПЕК ухвалили нове рішення щодо скорочення видобутку нафти – Reuters

Міністри ОПЕК домовилися продовжити поточний рівень скорочення видобутку нафти ще на один місяць – до серпня.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це з посиланням на джерела повідомило агенство Reuters. У засіданні беруть участь 13 країн, що входять в організацію.

Скорочення видобутку нафти

Скорочення видобутку нафти

Всього 10 країн ОПЕК (від скорочення звільнені Іран, Венесуела і Лівія) з цієї квоти скорочують видобуток на 6 млн барелів на добу. Через годину до них повинні приєднатися міністри з країн "не ОПЕК", які беруть участь в угоді. Сукупно всі учасники альянсу скорочують видобуток на 9,7 млн б / д протягом травня — червня.

Агентство ТАСС з посиланням на джерело в ОПЕК повідомило, що Росія і Саудівська Аравія домовилися продовжити обмеження з видобутку нафти як мінімум на місяць.

Новина доповнюється...

Як повідомляв OBOZREVATEL, світові ціни на нафту зросли напередодні переговорів ОПЕК 6 червня, на яких можуть продовжити обмеження на видобуток сировини. Так, вартість бареля нафти марки Brent з поставкою в серпні виросла на 5,2% – до $42,07

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Світові ціни на нафту" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/v-opek-uhvalili-nove-rishennya-pro-skorochennya-vidobutku-nafti.htm”