Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Волинська та Донецька області не будуть пом’якшувати карантин через спалах COVID-19

У зв’язку зі збільшенням випадків зараження коронавірусом Волинська та Донецька області скасували заходи щодо ослаблення карантину.

Об этом сообщает RuGate

Про це в суботу, 6 червня, повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я. Зокрема, закрито дитячі садки, готелі, заборонено проведення спортивних і релігійних заходів.

В Донецькій області призупинено міжміське автобусне сполучення. У Ковельському та Володимир-Волинському районах Волинської області, у зв’язку із складною епідемічною ситуацією, зберігається дотримання вимог жорсткого карантину без жодних послаблень. Також в цих районах заборонені зупинки міжміського та міжобласного транспорту, який курсує транзитом, закриті залізничні вокзали для посадки та висадки пасажирів.

В Україні ще дві області відмовилися від пом’якшення карантину через спалах COVID-19

МОЗ

"Ми бачимо, що запроваджений адаптивний карантин працює. В областях, у яких складна епідемічна ситуація, не послаблювалися карантинні заходи. А ті, в кого є невідповідність критеріям, приймають рішення про посилення. Це демонструє відповідальність місцевих органів влади", – прокоментував головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

Скріншот відео

Як писав OBOZREVATEL, Київ і Житомирська область напередодні також прийняли рішення не послаблювати карантин. Пізніше на такий же крок пішло Закарпаття.

У той же час в Чернівецькій, Рівненській і Львівській областях відмовилися посилювати карантин, незважаючи на тривожну статистику по COVID-19.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/volinska-ta-donetska-oblasti-ne-budut-pomyakshuvati-karantin-cherez-spalah-covid-19.htm”