Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Венедіктова поскаржилася на тиск з боку Порошенка

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила про тиск на неї з боку п’ятого президента та лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка щодо повторного повідомлення про підозру.

Об этом сообщает Устинов троллит

Про це Венедіктова сказала у відеозверненні, передає .

"По-перше, генеральний прокурор має всі законні підстави доручити іншим прокурорам здійснити письмове повідомлення про підозру. Це передбачено частиною 2 статті 481 Кримінального процесуального кодексу України.

По-друге, після відмови отримувати документи, народний депутат разом із колегами по фракції, адвокатами і охоронцями з’явився до приміщення Офісу генерального прокурора. При цьому під приводом невідкладного прийому щодо розслідування низки кримінальних проваджень парламентарі просто увірвалися до мого кабінету, пошкодивши речі працівникам охорони.

Тому неправомірним є і тиск на генерального прокурора вимагати повторно повідомити про підозру, що фактично означає повторне вчинення процесуальної дії, яка вже була виконана в присутності адвокатів депутата в приміщенні ДБР", – заявила Венедіктова.

Генпрокурор зазначила, що повідомлення про підозру відправлене Порошенку поштою. Далі ініціює обрання запобіжного заходу в суді.

Читати також:
Порошенко відмовився від отримання письмового повідомлення про підозру (відео)
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/venediktova-poskarzhylasya-na-tysk-z-boku-poroshenka/”