Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Буде аномальна погода: синоптики різко змінили прогноз на літо в Україні

Погода в 2020 році, схоже, сходить з розуму все більше: тепла безсніжна зима змінилася на теплий і сухий квітень, через що фермери ризикують втратити левову частку врожаю, а після прийшов травень з затяжними зливами і грозами, та ще й зі снігом в додачу. Своєрідний характер зими і весни вплинуть на те, якою буде погода влітку.

Об этом сообщает Устинов троллит

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на матеріал “КП в Україні“.

Кліматолог Надія Максименко пояснює: природа прагне до балансу, і якщо зима холодна, літо має бути спекотним. Але все ж, незважаючи на аномально теплу зиму в цьому році, літо навряд чи буде холодним.

Популярні новини зараз
 • Пенсії в Україні можуть відмінити: як пенсіонери будуть отримувати виплати
 • У помешкання українців прийдуть “ревізори”: що варто знати
 • Українців попередили про різке зниження зарплат: скільки будуть платити
 • “Швидше за все, літо не буде спекотним, але ми зараз розглядаємо тільки досвід одного року. Баланс цієї зими могло підтримувати й минуле літо, яке здебільшого було все ж не спекотним, а червень і серпень навіть прохолодними. І ось минуле літо давало можливість припустити, що зима буде дуже холодною. Цього літа, судячи з нинішньої затяжної та не такої теплої, як зазвичай, весни, буде тепло, а холодів не передбачається”, – говорить Надія Максименко.

  Як пояснює метеоролог Олена Смалюх, складно передбачити однозначно, що літо буде постійно жарким всі три місяці.

  “За довгостроковими прогнозами, літо має бути з перевищенням середньомісячних температур, але це узагальнений прогноз. Це означає, що у нас будуть і періоди з максимальними температурами, і можуть бути періоди з прохолодними температурами, які нехарактерні для літа. Те ж саме з вологістю. Прогнозується, що вона буде трохи нижче норми, але це науковий термін, а за фактом, якщо ми візьмемо, наприклад, березень, то в першій половині практично кожен день були опади, а в другій половині було сухо, але виходячи з середнього показника в цілому березень вийшов вологим. В літній період будуть відбуватися конвективні явища, тобто при високих температурах, проходженні атмосферних фронтів можуть бути зливи, і якась кількість опадів випаде, метеостанція їх зафіксує, і на папері все буде непогано, але це будуть не ті опади, які хотіла б отримати земля”, – говорить Олена.

  Перший місяць літа, за прогнозом Леоніда Горбаня, буде спекотним, але обіцяє і деньки, що дозволяють відпочити від задухи. У липні дощі очікуються хороші, але і чекаємо спекотних днів. Згідно з його прогнозом, останній місяць літа буде відзначений спекою, а ось дощами він не порадує.

  Нагадаємо, раніше синоптики дали прогноз погоди в Україні на травень. Так, згідно з прогнозом в Україні в травні 2020 року прогнозується трохи тепліше, ніж протягом багатьох років спостережень.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/06/22/bude-anomalna-pogoda-synoptyky-rizko-zminyly-prognoz-na-lito-v-ukrayini/”