Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Українця, якого Інтерпол розшукував у 190 країнах, затримали в Польщі

У пішохідному пункті пропуску на кордоні в Медиці прикордонники затримали 50-річного українця, якого Інтерпол чимало років розшукував “червоною карткою” на терені 190 країн за вбивства і розкрадання майна в Україні, інформує 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Редакция news“У пішохідному пункті пропуску в Медиці (Підкарпатське воєводство) польські прикордонники затримали громадянина України, розшукуваного у 190 країнах світу так званою червоною карткою Інтерполу за вбивства”, — пише видання.


Повідомляється, що під час паспортного контролю польські прикордонники виявили, що дані українця є у базах розшуку Інтерполу. З’ясувалося, що 50-річного чоловіка кільканадцять років розшукують “червоною карткою” Інтерполу на терені 190 країн. Його підозрюють у вбивствах та розкраданні майна в Україні.


Чоловіка затримали та передали поліції. Далі за рішенням суду його мають екстрадувати.


За словами польських прикордонників, від початку 2020 року у підкарпатських переходах на польсько-українському кордоні затримали 62 особи, розшукуваних “червоною карткою” Інтерполу.Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/ukrayintsya-yakogo-interpol-rozshukuvav-u-190-krayinah-zatrymaly-v-polshhi.html”