Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Як Янукович нищив рейтинг Тимошенко (документи)

Як Янукович нищив рейтинг Тимошенко (документи)

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Як Янукович нищив рейтинг Тимошенко (документи)
Страх перед своїм основним конкурентом, навіть коли Тимошенко уже була за гратами, змусив Януковича наймати цілу армію політтехнологів, які поливали брудом лідера "Батьківщини", пише Еспресо.ТБ.
У першому матеріалі циклу статей інтернет-порталу, який базується на документах, знайдених в центральному офісі Партії регіонів, йдеться про те, що починаючи з 2010 року олігархи об’єдналися в боротьбі проти свого основного конкурента Юлії Тимошенко і працювали на знищення її рейтингу як в Україні, так і за межами країни. "Про масштаби всієї кампанії з дискредитації Юлії Володимирівни можна лише здогадуватися" — пише портал.
Як пише видання, саме технологи Партії регіонів розробили сайт "Вся правда про Юлію Тимошенко", який розроблявся в рамках ініційонваного регіоналами громадського руху "Повернемо гроші Лазаренка в Україну", орієнтованого, звісно ж, у першу чергу на дискредитацію лідера "Батьківщини".Мабуть невипадково в головні «кілери» Тимошенко були запропоновані кандидатури колишнього заступника генерального прокурора Миколи Обіхода (автор книги «Изолгавшаяся. Прокуроры США и Украны против тандема Лазаренко — Тимошенко»), народних депутатів Інни Богословської та Юрія Болдирєва, а також представників «Блоку Литвина», КПУ та інш., які мали увійти в оргкомітет руху. А сайт «Вся правда про Юлію Тимошенко» був спеціально створений для розміщення матеріалів про «злочинну діяльність Тимошенко і Лазаренка».
Як видно з пояснювальної записки, спеціалісти ПР мали просувати дані провокативні матеріали в цілій низці українських видань. В розпорядженні Еспресо.TV є докази розміщення таких матеріалів в газеті «Известия».
Сайт був запущений у серпні 2010 і на його розробку було витрачено $1 тис., а щомісячний бюджет сайту складав приблизно $2 тис. Судячи з усього, фейковий інтернет-портал в пошуковиках займав позиції вище офіційних ресурсів БЮТ та Юлії Тимошенко. В березні 2012 щомісячний бюджет сайту був збільшений до $4300.
Матеріали, розміщені на сайті напередодні та після оголошення вироку Юлії Тимошенко (жовтень 2011 року).
В інформаційній війні проти на той момент прем’єр-міністра Юлії Тимошенко команда Януковича в повній мірі використала і Дніпропетровську трагедію 2009 року. Нагадаємо, вночі 7 травня в ігровому центрі «Джекпот» в Дніпропетровську почалася пожежа, в результаті якої загинуло 9 людей, 23 отримали поранення. Зокрема через замовні статті та сюжети в кишенькових ЗМІ «регіонали» поширювали версію, що підпал ігрового залу в Дніпропетровську є спланованою акцією з метою встановлення контролю над гральним бізнесом, а загиблі стали жертвами політичної гри (нагадаємо, одразу після пожежі була введена тимчасова заборона грального бізнесу в Україні).
Як це мало виглядати в інформаційному просторі можна подивитись в цьому документі
З цього документу виливає, що «регіонали» з користю для себе використали справу Лозинського проти Юлії Тимошенко та Василя Онопенка.
В службовій записці повідомляється, що комплексний захід з розкручування справи Лозинського (підготовка документального фільму, створення громадської організації, яка займалась пошуком Лозинського і т.д.) забезпечив вигідний вплив на електорат під час президентської кампанії в 2010 році. Тому автори проекту запропонували повернутися до цієї теми під час регіональних виборів у вересні 2010 року.
Разом з тим, за задумом технологів акцент треба було змістити і залучити до кампанії однопартійців Лозинського, які відвідували його мисливські угіддя в Кіровограді. Йшлося, зокрема, про Василя Онопенка, який займав на той момент посаду Голови Верховного суду України та лідера БЮТ Юлії Тимошенко.
zlatopil.com.ua

Джерело статті: “https://kompromat1.net/articles/9778-jak_janukovich_nishchiv_rejting_timoshenko_dokumenti”