Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

США зажадали від Росії припинити порушувати права кримських татар і покинути українську територію

последние новости в Украине останні новини в Україні


Дипломатична місія США в Україні зробила заяву, в якій зажадала у Росії припинити знущання з корінного населення Криму – кримськими татарами. Крім того, американські дипломати закликали РФ покинути українські землі та дотримуватися суверенітету незалежної України.

Об этом сообщает Русский репортер

Про це було опубліковано заяву посольства США в Україні в неділю, 9 серпня в Facebook. "У Міжнародний день корінних народів світу ми закликаємо Росію припинити жорстокі порушення прав людини кримських татар і покинути суверенну українську територію".

Цього ж дня, президент України Володимир Зеленський повідомив, що в Україні хочуть на законодавчому рівні закріпити статусу кримськотатарського народу як корінного. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

В ОПУ повідомили, що президент Зеленський висловив упевненість у швидкому святкуванні на території вільного Бахчисараю свята солідарності. За словами глави держави, з 2014 року питання захисту прав і законодавчого визначення особливого статусу кримськотатарського народу в Україні стали ще більш актуальними.

"Саме тому нашим спільним завданням зараз є захист прав кримських татар, допомога у всебічному розвитку мови, культури та збереження самобутності народу, який зараз не може повноцінно розвиватися на своїй історичній батьківщині – в Криму. Для нас дуже важливо робити все від нас залежне, щоб відновити права кримськотатарського народу як корінного народу України", — цитує слова Зеленського Офіс президента.

Раніше повідомлялося, що Україна хоче створити Кримську платформу для безпеки країн Чорноморського басейну через мілітаризацію Криму Росією та її агресивну політику в регіоні. Про це заявила перший заступник Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова в інтерв’ю турецькому інформагентству Demirören, пише ASPI news.

Також повідомлялося, що в Росії серйозно перейнялися відрахуваннями з держбюджету на утримання анексованого в України півострова Крим. Як з’ясувалося, сума зробила непосильне навантаження на економіку Російської Федерації.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/ssha-zazhadali-vid-rosii-pripiniti-porushuvati-prava-krimskikh-tatar-i-pokinuti”