Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Його очікує в’язниця: керівник Мін’юсту Грузії анонсував затримання Саакашвілі

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
Міхеїл Саакашвілі/"Фейсбук"


Міхеїл Саакашвілі планує повернутися на Батьківщину. Експрезидент перебуває у розшуку.

Об этом сообщает Компромат вики

На нього очікує грузинська в’язниця. Про це 27 серпня повідомив Тея Цулукіані, міністр юстиції Грузії.

Влада у Тбілісі вже давно пообіцяла розпочати судовий процес над колишнім керівником держави. Його обвинувачують у вчинення різних злочинів.

Міхеїл Саакашвілі може знайти у собі сили та повернутися на територію рідної країни. У цьому випадку буде організована відповідна процедура затримання. Співробітники правоохоронних органів нібито отримали усі необхідні докази. За словами керівника Мін’юсту, Саакашвілі перебуває в розшуку. Загалом щодо нього відповідними інстанціями було ухвалено декілька вироків.

У Грузії наприкінці жовтня заплановане проведення парламентських виборів. Очевидно, що колишній президент має намір брати участь у виборчій кампанії та повернути собі владу.

Раніше ASPI news повідомляло, що Саакашвілі записав відеозвернення до народу Грузії, в якому заявив про своє повернення. Також Саакашвілі пояснив, чому залишає Україну та повертається у Грузію. Він подякував усім українцям за підтримку.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/yogo-ochikue-vyaznicya-kerivnik-minyustu-gruzii-anonsuvav-zatrimannya-saakashvili”