Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Росія назвала умови вступу в силу нових домовленостей з безпеки в Донбасі

последние новости в Украине останні новини в Україні

Постпред Росії в ТКГ Борис Гризлов заявив, що в ОРДЛО повинні бути проведені вибори 25 жовтня. Гризлов заявив, що в Мінських угодах передбачена конституційна реформа в Україні з обов’язковим урахуванням особливостей Донбасу.

Об этом сообщает DEDAL

Нові домовленості з безпеки в Донбасі вступлять в силу тільки після перегляду постанови Верховної Ради про проведення в місцевих виборів. Про це за підсумками чергового засідання контактної групи по врегулюванню на Донбасі заявив постпред РФ Борис Гризлов. Російський політик зазначив, що представники ОРДЛО підпишуть домовленості про розведення сил і засобів на нових ділянках і затвердять план розмінування ділянок. Але тільки після приведення постанови Верховної Ради від 15 липня про призначення місцевих виборів у відповідність Мінським угодами, повідомляє ТАСС. Гризлов зазначив, що ця позиція повинна бути зафіксована письмово.

Гризлов вважає, що постанова Верховної Ради про призначення місцевих виборів порушує зобов’язання України щодо виконання Мінських угод і блокує можливість прийняття рішень практично в усіх напрямках роботи контактної групи.

Раніше спікер парламенту Дмитро Разумков висловив думку, що місцеві вибори в ОРДЛО перетворяться в призначення. ASPI news писало, що спікер Верховної Ради Дмитро Разумков відреагував на питання від журналістів про перспективу подачі води до Криму.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/rosiya-nazvala-umovi-vstupu-v-silu-novikh-domovlenostey-z-bezpeki-v-donbasi”