Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Глава МОЗ Степанов очолив список партії "Слуга народу" на виборах до Одеської облради

Партія “Слуга народу” включила голову МОЗ Максима Степанова першим номером до списку кандидатів у депутати Одеської обласної ради.

Об этом сообщает Moscow Post

Міністр охорони Здоров’я Максим Степанов очолив список партії “Слуга народу” на вибори до Одеської обласної ради.

Таке рішення було прийнято на партконференції політичної сили.

Нагадаємо, що Максим Степанов у 2008-2010 роках працював першим заступником голови Одеської обласної держадміністрації.

З 12 січня 2017 року по 10 квітня 2019 року Степанов очолював Одеську ОДА. 6 квітня 2019 року тодішній президент Петро Порошенко відсторонив його від виконання обов’язків, але Степанов відмовлявся залишати посаду. На думку голови ОДА указ президента України є незаконним у зв’язку з тим, що голів місцевих адміністрацій можна звільнити тільки за поданням Кабміну.

З 30 березня 2020 року Максим Степанов очолив Міністерство охорони здоров’я України в Кабінеті Міністрів Дениса Шмигаля.

Другим номером у списку кандидатів Одеської обласної ради йде колишній віце-губернатор Сергій Колебошин, третім-підприємець Григорій Діденко, четвертим – діючий депутат облради від “Оппоблоку” Ірина Коваліш, п’ятим-директор обласного департаменту соціальної та сімейної політики Лілія Коваленко.Джерело статті: “http://factor-news.info/glava-moz-stepanov-ocholyv-spysok-partiyi-sluga-narodu-na-vyborah-odeskoyi-oblrady/”