Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

За час протестів в Білорусі відкрили 43 справи за образи силовиків

За час протестів в Білорусі відкрили 43 кримінальних справи за погрози та образи щодо співробітників міліції.

Об этом сообщает RuGate

Про це повідомляє МВС Білорусі.

Всього проводиться 143 дослідчі перевірки, до адміністративної відповідальності притягнули 36 громадян.

«Авторами та джерелом погроз, образ та наклепів переважно є особи, які мають кримінальне минуле, які ведуть асоціальний спосіб життя, схильні до скоєння різних правопорушень», — йдеться в повідомленні.

Загалом силовики повідомили про 210 фактів погроз, образ, пошкоджень і знищень майна, поширення наклепів щодо депутатів Палати представників, членів виборчкомів, суддів, співробітників Слідчого комітету, державних органів та інших установ.

Читайте також:

Лукашенко обіцяє, що наступні президентські вибори в Білорусі пройдуть за новою конституцією

Нагадаємо, після виборів президента, які пройшли у Білорусі 9 серпня, ЦВК країни заявив, що Олександр Лукашенко нібито набрав 80,08% голосів, тоді як його головний конкурент Світлана Тіхановська всього 10,09%.

Більшість населення назвало такі результати сфальсифікованими, у зв’язку з чим по всій країні почалися масові акції протесту та зіткненнями з силовиками.

Проти активістів застосовувалися водомети, гумові кулі, сльозогінний газ і світлошумові гранати, а пізніше й вогнепальна зброя, внаслідок чого загинули кілька людей.

Редактор: Дар’я Харченко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/protesti-v-bilorusi-za-obrazu-silovikiv-vidkrili-spravi-ostanni-novini-50112436.html”