Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Ребров вивів свою команду в плей-офф Ліги Чемпіонів

В рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів ведений українцем Сергієм Ребровим угорський "Ференцварош" обіграв загребське "Динамо" — 2:1.

Об этом сообщает Зе Люди

Всі три голи були на рахунку угорців.

На другій хвилині рахунок відкрив Герге Ловренчіч, але через 21 хвилину Мюрто Узун забив м’яч у свої ворота. Однак у другому таймі той самий Узун вразив вже ворота "Динамо" і вивів команду в плей-офф ЛЧ.

Варто зазначити, що українець Ігор Харатін відіграв весь матч за "Ференцварош". Інший українець Олександр Зубков залишився в запасі.

За право зіграти на груповій стадії ЛЧ підопічні Реброва посперечаються з норвезьким "Мольде". Дана стадія турніру передбачає проведення двох матчів.

Нагадаємо, київське "Динамо" зіграє з бельгійським "Гентом".