Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Сепаратиста з бази “Миротворця” виявили в Громадській раді при МіноборониДо складу оновленої Громадської ради при Міністерстві оборони України, яка почала діяти в травні, потрапив сепаратист Олександр Лалак, внесений базу сайту “Миротворець”.

Об этом сообщает Сергей Доренко

Про це повідомили волонтери спільноти “Перший волонтерський” на своїй сторінці в Facebook.

За їх словами, Лалак є головою так званої Незалежної профспілки військовослужбовців України, головою “Національного фронту порятунку України” і головою руху “Пенсійна мобілізація силових структур”.

При цьому волонтери зазначають, що жодна з цих організацій не зареєстрована органами юстиції України відповідно до чинного законодавства.

Вони кажуть, що показово і те, що Лалак внесений в базу сайту “Миротворець”. Підставою для цього стало масове поширення ним в інтернеті кремлівських наративів, фейків пропаганди країни-агресора. Така діяльність одіозного спільника адептів “русского мира” була спрямована на внесення деструктива і дестабілізацію ситуації в Україні.Раніше ІНФОРМАТОР писав, що у списках партії ВАРТА до міськради Стрия виявили адепта “русского міра”.Джерело статті: “https://informator.press/separatysta-z-bazy-myrotvortsia-vyiavyly-v-hromadskiy-radi-pry-minoborony/”