Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Кабмін України вніс зміни у програму доступних кредитів для бізнесу

Кабмін змінив умови надання доступних кредитів для бізнесу

Кабінет Міністрів України на засіданні 9 жовтня вніс зміни у програму держпідтримки малого підприємництва "Доступні кредити 5 – 7 – 9%", повідомила пресслужба уряду.

Об этом сообщает Moscow Post

"Зміни стосуються лібералізації низки вимог до суб’єктів підприємництва в частині підвищення максимального рівня їх річного доходу до еквіваленту €10 млн та виключення з порядку вимоги до обов’язкової прибутковості діючого бізнесу – рішення прийматимуть банки-кредитори", – ідеться в повідомленні.

Окрім того, підприємці зможуть витрачати кредитні кошти на купівлю земельних ділянок як окремо, так і разом із нежитловий нерухомістю.

На думку міністра фінансів Сергія Марченка, внесені зміни "розширюють можливості скористатися програмою як для суб’єктів господарювання [малого і середнього бізнесу], так і для фермерських та сільськогосподарських підприємств, які мають збитки через цьогорічну посуху".

Програма "Доступні кредити 5 – 7 – 9%" для малого та середнього бізнесу стартувала в лютому. Її реалізує Фонд розвитку підприємництва. У Міністерстві фінансів повідомляли, що програма передбачає створення умов для здешевлення і доступності кредитів завдяки компенсації відсоткової ставки до рівня 5%, 7% і 9% річних за кредитами в національній валюті, а також надання часткових гарантій.

Кредити за програмою видає 18 банків: "Ощадбанк", "Укргазбанк", "ПриватБанк", "Укрексімбанк", "Львів", ПУМБ, "Альянс", "Кредобанк", "Схід", "Райффайзен Банк Аваль", "ТАСкомбанк" , "Альфа-Банк", "Глобус", "Мегабанк", "Полікомбанк", "Креді Агріколь Банк", "Кредитвест Банк" та "ОТП Банк".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/kabmin-ukrajini-vnis-zmini-v-programu-dostupnih-kreditiv-dlja-biznesu-1522338.html”