Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

У коронавірусному фонді залишилось 34 мільярди гривень - новини України

У Фонді боротьби з коронавірусом є гроші на доплати лікарям, які працюють з коронавірусними пацієнтами — загалом у ньому залишилось 34 мільярди гривень. Про це в етері «Свободи слова» заявила заступник керівника Офісу президента Юлія Ковалів, передає «Дзеркало тижня».

Об этом сообщает FIB

«На сьогодні у фонді є 34 мільярди гривень. Гроші є. І на доплати лікарям, і на соціальну підтримку. Використання фонду — 40%. Шановні, гроші є. На дорогі було витрачено 16 мільярдів гривень, частина яких [витрат] не проведено», — сказала Ковалів.

Нагадаємо, У середині квітня 2020 року Верховна Рада створила Фонд боротьби з коронавірусом. За ці гроші планувалося забезпечити лікарні усім необхідним та компенсувати економічні втрати від карантину — допомогти безробітним та малозабезпеченим. Загалом у Фонд для боротьби з коронавірусом заклали майже 66 мільярдів гривень.

  • У вересні Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка мала дозволити медикам отримати обіцяні доплати до зарплати вже до кінця вересня.
  • Наприкінці серпня комітет Верховної Ради з питань бюджету погодив підвищення зарплат медичним працівникам. На доплати з «коронавірусного» фонду виділять 6 мільярдів гривень.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/53087-ofis-zelenskogo-u-koronavirusnomu-fondi-zalishilos-34-milyardi-griven”