Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Ціни можуть злетіти в 2 рази: для українських водіїв готують "сюрприз" з автономерами

Автовласникам в Україні доведеться самостійно шукати фірму, яка виготовить державні номери на транспортний засіб, в Міністерстві внутрішніх справ їх будуть тільки реєструвати.

Об этом сообщает Министерство правды


Такі зміни передбачені законопроектом №4213, який опубліковано на сайті Верховної Ради України.


Згідно з документом, всі вільні номери для автомобілів, крім "елітних", які продаються за окрему плату, розмістять в єдиній базі. З цього переліку можна буде вибрати вподобані цифри. Після цього в МВС зареєструють номерний знак, а виготовити його доведеться в приватному порядку, звернувшись до спеціалізованих підприємств.


Зараз за номери і бланк реєстрації автовласники платять 550-590 грн, після змін, які передбачені законопроектом, вартість може збільшитися майже в два рази.


Бланк про реєстрацію буде коштувати так само, як і зараз — 219 гривень, але вартість виготовлення буде залежати від прейскуранта фірми. Відомо, що зараз ціна комплекту номерних знаків на приватних підприємствах коливається від 400 до 800₴ Таким чином, за новими правилами ціна може вирости до 619- 1019₴


Ці зміни законодавці пояснюють тим, що для виготовлення номерів доводиться проводити спеціальний тендер, потім розвозити по країні номери, зберігати їх, а це спричиняє великі супутні витрати.


"Закуплені номерні знаки Головний сервісний центр МВС передає в регіональні сервісні центри, які, в свою чергу, передають їх до територіальних. Така процедура вкрай громіздка і економічно невигідна, оскільки для отримання кінцевого результату реєстрації транспортного засобу — видачі номерних знаків — держава витрачає зі свого бюджету більшу суму коштів, ніж коштує сам номерний знак", — йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.


Як повідомляв "Апостроф", в Нацполіціі обіцяють штрафувати водіїв, які використовують 3D-номери на своїх транспортних засобах, оскільки вони не відповідають встановленим вимогам.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-10-20/tsenyi-mogut-vzletet-v-2-raza-dlya-ukrainskih-voditeley-gotovyat-syurpriz-s-avtonomerami-/212418”