Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

На Майдані Незалежності відзначають День Гідності та Свободи (Наживо)

последние новости в Украине останні новини в Україні


На Майдані Незалежності у Києві 21 листопада відзначають День Гідності і Свободи. Саме цього дня почалися дві українські революції – у 2004 році Помаранчева революція та у 2013 році Революція Гідності.

Об этом сообщает Устав

Патріотично налаштовані українці зібралися на Майдані, аби відзначити дату початку історичних подій та вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні. Як зазначили організатори, одним із головних акцентів заходу є визволення українських політичних в’язнів, які знаходяться і в Україні, і у країні-агресорі, і на окупованих територіях України. Адже, як зазначають учасники акції, визволення політичних бранців було головним і, по факту, єдиним досягненням революційних подій.

Раніше ASPI news писало, що, на думку депутата VIII скликання Ігоря Луценка, відзначення цієї дати несе в собі іще один важливий сенс – відстоювання історичної правди. Адже, за його словами, в Україні існує принаймні три телеканали, які фінансуються Росією і щодня намагаються дискредитувати ідеї Майдану. Також раніше повідомлялось, що депутат від "Слуги народу" пояснила, чому владі не вдається виправдати очікування українців і розслідувати злочини проти Майдану.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/na-maydani-nezalezhnosti-vidznachayut-den-gidnosti-ta-svobodi-nazhivo”