Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Розробники російської вакцини проти коронавірусу запропонували AstraZeneca об’єднати їхні препарати

Випробування вакцин проводять у десятках країн світу

Творці російської вакцини проти коронавірусу "Супутник V" запропонували компанії AstraZeneca об’єднати їхні препарати. Про це повідомила пресслужба компанії на своїй сторінці у Twitter.

Об этом сообщает FIB

Поточний режим вживання повної дози AstraZeneca продемонстрував ефективність 62%, повідомили розробники російської вакцини.

"Якщо вони будуть проводити нове клінічне дослідження, ми пропонуємо скомбінувати укол AstraZeneca із "Супутником V" для підвищення ефективності. Комбінування вакцин може виявитися важливим під час проведення ревакцинації", – ідеться в повідомленні.


Current full dose AstraZeneca regimen resulted in 62% efficacy. If they go for a new clinical trial, we suggest trying a regimen of combining the AZ shot with the #SputnikV human adenoviral vector shot to boost efficacy. Combining vaccines may prove important for revaccinations.

— Sputnik V (@sputnikvaccine) November 26, 2020

У серпні президент РФ Володимир Путін оголосив про реєстрацію "першої у світі вакцини проти коронавірусу" під назвою "Супутник V". На сайті вакцини вказано, що її "можна використовувати для вакцинації населення в Росії". Розробники стверджують, що другий проміжний аналіз даних клінічних випробувань продемонстрував ефективність вакцини 91,4% на 28-й день після першої дози, а за 42 дні після першої дози ефективність перевищує 95%.

Вакцина AZD1222, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською фармацевтичною компанією AstraZeneca, за підсумками проміжних випробувань у Великобританії й у Бразилії продемонструвала середню ефективність 70%, повідомляють на сайті компанії.

У випробуваннях із першим дозуванням (із концентрацією 2,741), коли добровольцю вводили половину дози і приблизно за місяць – цілу дозу, вакцина продемонструвала ефективність 90%. Друге дозування (із концентрацією 8,895) засвідчило ефективність 62%. У цьому разі випробуваним ввели дві повні дози із проміжком приблизно один місяць.

"Комбінований аналіз двох дозувань (із концентрацією 11,636) засвідчив середню ефективність у 70% випадків", – розповіли в компанії.

Клінічні випробування вакцини проводять у США, Японії, Росії, Південній Африці, Кенії та Латинській Америці, заплановано випробування і в інших країнах Європи й Азії. Компанія розраховує залучити до 60 тис. добровольців по всьому світу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/rozrobniki-rosijskoji-vaktsini-vid-koronavirusa-zaproponuvali-astrazeneca-ob-jednati-jih-preparati-1529164.html”