Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

У Швеції відмовилися вводити масковий режим

Жителям Швеції не рекомендують носити захисні маски, попри те що Всесвітня організація охорони здоров’я посилила правила носіння масок в розпал пандемії коронавірусу.

Об этом сообщает НезыгарьХронiки коронавірусу. Останні новини
Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
Надсилаємо щоденно о 08:00


Про це пише The Guardian.


Шведське агентство охорони здоров’я посилається на недостатні докази ефективності носіння масок, а також на те, що маски можуть бути використані як привід для відмови від самоізоляції при появі симптомів коронавірусу.


Читайте також:
ВООЗ рекомендувала носити маски всередині приміщень


«Маски для обличчя можуть знадобитися в деяких ситуаціях. У Швеції такі ситуації ще не виникали», — сказав головний епідеміолог Швеції Андерс Тегнелл.


За його словами, всі дослідження вказують на те, що набагато важливіше дотримуватися фізичної дистанції, ніж носити маску.


У Швеції зареєстровано понад 237 тисяч випадків зараження коронавірусом, включно з 6485 за минулу добу. Від COVID-19 померли 7007 осіб.


Читайте також:
«Через маски неможливо зрозуміти, що до тебе звертаються». Перекладачка жестової мови — про життя людей з порушенням слуху під час карантину


Швеція в першу хвилю пандемії COVID-19 відмовилася вводити жорсткий карантин за прикладом інших країн Європи.


Однак у зв’язку з осіннім зростанням захворюваності в Швеції ввели обмеження на масові зібрання, а також відправили учнів середньої школи на дистанційне навчання до кінця року.


Рівень смертності на душу населення в Швеції в кілька разів вище, ніж в Норвегії і Данії, які пішли шляхом запровадження карантину, але набагато нижче, ніж в найбільш постраждалих від пандемії країнах Європи, таких як Іспанія та Франція.


Редактор: Оксана Соломка


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/u-shveciji-vistupili-proti-masok-ostanni-novini-50128082.html”