Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Колишній розвідник розповів про вплив ФСБ на російськомовне населення США

Є цілий прошарок людей в російськомовній еміграції, які живуть виключно за рахунок кеша, що йде від ФСБ.

У США серед мігрантів з пострадянського простору є особлива група. Це так звана російськомовна «ковбасна еміграція». Її відрізняє висока готовність до вуличних протестів, як недавно біля Капітолію. Більш того, настрої в цьому середовищі спеціально підігріваються з Москви. Про це розповів колишній розвідник КДБ СРСР, однокурсник Володимира Путіна по інституту КДБ Юрій Швець, передають з посиланням на видання .

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

За словами екс-розвідника, в Штатах активно діють організації, підконтрольні ФСБ. «У США, крім посольства, російська держава представлена організацією, яка називається Російським центром науки і культури. ... Це дах або прикриття ФСБ. Є цілий прошарок людей в російськомовній еміграції, які живуть виключно за рахунок кеша, що йде від цих центрів», — пояснив екс-розвідник.

За словами Швеця, екзальтовані настрої серед «ковбасних мігрантів» підтримуються ще й через соціальні мережі: «У соціальних мережах, щоб влаштувати вереск, багато не треба. Досить кількох людей, які будуть вітійствувати (продукувати порожні багатослівні тексти), і кількох тролів, які все це будуть підтримувати, чим, власне кажучи, вони і займаються».

На думку колишнього розвідника, Штати вже дійшли до розуміння, чим загрожує діяльність «російських центрів культури», а тому з ними будуть боротися. «Сплески активності російського центру в Америці ще тривають, але я думаю, вони теж будуть придушені. У США є ясне, повне розуміння і у спецслужб, і держагентств, пов’язаних із зовнішньою політикою, що ось цього "подарунку" у вигляді Трампа, який отримала Америка на останні чотири роки, вона в значній мірі зобов’язана Кремлю. Так що ніхто і ніщо не буде забуте», — підсумував Швець.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/kolyshnii-rozvidnyk-rozpoviv-pro-vplyv-fsb-na-rosiiskomovne-naselennia-ssha-360183.html”