Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Українець створив гібрид "Запорожця" і "УАЗа" - вражає видом і можливостями: відео

Харків’янин Антон Казарінов з другом зібрали гібрид "Запорожця" і УАЗа.

Об этом сообщает Сергей Доренко


Про це повідомляють в Telegram-каналі "Типове ХТЗ Харків".


Автомобіль вийшов високий, на великих колесах. Коли його люди бачать на вулицях, то просять сфотографуватися. У місто на ньому не виїхати, але Антон катає на ньому 6-річну дочку.


Казарінов розповів, що "Запорожець" купили за 500 доларів через Instagram. Над новим авто працювали 2 місяці після основної роботи та у вихідні.


"Запорожець", напевно, тому що прикольно. Від УАЗика тут залишилися мости, частково, "роздатка" і коробка. Всі інші вузли і агрегати збиралися так: все що лежало в гаражі, все що можна купити", — розповів Казарінов.


За його словами, авто робилося не для змагань і не для подолання перешкод. Але воно може їхати по бездоріжжю на рівні з іншими повнопривідними машинами. Акцент робився на зовнішній вигляд.
Як повідомляв "Апостроф", за кордоном виставили на аукціон автомобіль ЗАЗ 965 ( "Запорожець"). Продати машину хочуть за 21 тисячу доларів. Відзначають, що все її деталі оригінальні. Раніше у авто був лише один власник.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2021-01-21/ukrainec-sozdal-gibrid-zaporozhca-i-uaza---vpechatlyaet-vidom-i-vozmozhnostyami-video/220825”