Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Український студент за $1 придбав у Стівена Кінга право на екранізацію оповідання

Валентин Лавренюк планує випустити короткометражний фільм за оповіданням до кінця цього року — Український студент за $1 придбав у Стівена Кінга право на екранізацію оповідання
Валентин Лавренюк планує випустити короткометражний фільм за оповіданням до кінця цього року


Випустити стрічку в широкий прокат буде можливо тільки з особистого дозволу Стівена Кінга

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Український студент Валентин Лавренюк підписав контракт зі письменником Стівеном Кінгом, викупивши за 1 долар права на екранізацію його оповідання «Велотренажер» 2008 року.


Про це повідомляє видання yabl.


Права на екранізацію оповідання надаються на рік. Згідно з умовами, короткометражний фільм не можна викладати в мережу або транслювати на телебаченні. Випустити стрічку в широкий прокат буде можливо тільки з особистого дозволу Стівена Кінга.


Валентин Лавренюк планує випустити короткометражний фільм за оповіданням до кінця цього року, це буде його дебютний проєкт.


Твір «Велотренажер» — розповідає про художника Річарда Сіфкіца, який намагається схуднути та їздить на тренажері в підвалі свого будинку в Нью-Йорку. Чим більше Сіфкіц худне — тим частіше його переслідують дивні ілюзії.


Кінг продає студентам-режисерам права на свої розповіді з 70-х років. В рамках програми Dollar Baby письменник за 1 долар ділиться своїми авторськими правами зі школярами та студентами-кінематографістами, щоб ті могли екранізувати його роботу. Таких контрактів укладається від п’яти до десяти щорічно.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/culture/ukrajinskiy-student-za-1-pridbav-u-stivena-kinga-pravo-na-ekranizaciyu-opovidannya--660508.html”