Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Мультимільярдер і борець із зміною клімату: Хто такий Майкл Блумберг?


Майкл Блумберг вперше взяв участь у дебатах потенційних кандидатів у президенти від Демократичної партії США. Під час цієї кампанії Блумберг побив рекорд Барака Обами за видатками на рекламу в історії виборів США. Блумберг вже витратив 338,7 млн доларів на традиційні медіа. Журнал Forbes у торішньому рейтингу оцінив стан колишнього мера Нью-Йорка в 55,5 мільярдів доларів. На сьогодні його рахунок збільшився майже на 10 мільярдів – 64,2 мільярда доларів. Його рейтинг серед прихильників демократів зростає, але так швидко як статки. Так хто ж такий Майкл Блумберг?

Об этом сообщает Роспрес

Довідка

Він народився в День святого Валентина 1942 року в Бостоні. Блумбергу 78 років.

У 1964 році закінчив Університет Джонса Хопкінса та Гарвардську школу бізнесу. Отримав ступінь бакалавра, а пізніше ступінь магістра ділового адміністрування.

У 39 років він заснував компанію з нуля і перетворив її на бізнес, в якому сьогодні працюють 20 тисяч осіб. Блумберг філантроп — він жертвує практично весь прибуток компанії на благодійність, підтримуючи справи, якими він захоплений. Це безпека, зміна клімату, освіта, права жінок і охорону здоров’я.

Блумберга тричі обирали мером Нью-Йорка. За цей час, згідно з даними на його сайті, у Великому яблуці з’явилося майже пів мільйона нових робочих місць, розширилася кількість людей з медичною страховкою – до 700 тисяч осіб, скоротився вуглецевий слід міста і скоротилася кількість ув’язнених – майже на 40%.

Майкл Блумберг

Кампанія

Майкл Блумберг балотується, щоб об’єднати Америку, перемогти Дональда Трампа і почати робити великі справи.

За його словами, він розуміє безпрецедентні ризики, з якими країна стикається в часи президентства Дональда Трампа, і що потрібно зробити, щоб повернути США в потрібне річище.

Він називає Трампа поганим бізнесменом, чиї компанії неодноразово збанкрутували і який організував президентську кампанію навколо порожніх обіцянок. Він вважає, що "безрозсудні дії" Трампа на посаді завдали шкоди американцям і ослабили країну.

Майк Блумберг заснував одну з найбільш успішних компаній у світі з нуля і вивів найбільше місто США на нові висоти після атак 11 вересня 2001 року і потрясінь світової економічної кризи 2008 року

"Майк — визнаний лідер з неперевершеним досвідом роботи в бізнесі та уряді. Він може об’єднати Демократичну партію, подолати партійні розбіжності та повернути Вашингтон до розв’язання проблем — і до того, щоб досягти великих успіхів для американців", — йдеться на сайті його передвиборної кампанії.

Mike came into office determined to leave New York better than when he found it. By taking on the most challenging problems, he helped build a City of Opportunity — for all New Yorkers. pic.twitter.com/1ykXbPdfSI

— Team Bloomberg (@Mike2020) February 19, 2020

Історія

Майк Блумберг виріс в сім’ї середнього класу в передмісті Бостона. Коли йому було 12 років, він став одним з наймолодших скаутів в історії. Щоб допомогти собі оплатити навчання в університеті Джона Хопкінса, він працював на парковці та брав державний кредит.

Його батько помер, коли Блумберг вчився в коледжі. Мати працювала секретаркою. Пропрацювавши в коледжі та Гарвардській школі бізнесу, Блумберг почав працювати в компанії, що надає фінансові послуги, на початковому рівні та пройшов шлях до партнера.

І ось одного разу в 1981 році його звільнили. Це виявилося моментом, який визначив би все його життя. Про це каже сам Блумберг.

На наступний день Майкл Блумберг вирішив заснувати свою власну компанію, почавши з однокімнатного офісу з революційною ідеєю, що набагато випередила свій час: настільним комп’ютером, який пов’язував інвесторів з великою мережею інформації та даних. Йому казали, що це марна трата часу і що його ідея ніколи не спрацює. Сьогодні в компанії, яку він назвав своїм прізвищем — Bloomberg LP – працюють близько 20 тисяч осіб.

Майкл Блумберг

Мер столиці світу

У 2001 році, всього через кілька тижнів після терактів 11 вересня, Майк Блумберг був обраний мером Нью-Йорка. Тоді він вперше балотувався на державну посаду.

За цей час в місті знизився рівень злочинності до рекордно низького рівня, стимулювався економічне зростання, який привів до створення 400 тисяч нових робочих місць. Блумберг представив нові програми боротьби з бідністю, які стали національними моделями. Він створив нові парки, інвестував в художні та культурні організації й вів амбітні ініціативи в галузі охорони громадського здоров’я, включаючи заборону на куріння на всіх робочих місцях усередині приміщень.

Він організував політику, яка підняла якість повітря до найвищого рівня за п’ятдесят років і збільшила середню тривалість життя мешканців Нью-Йорка на три роки.

Блумберг керував відновленням Всесвітнього торгового центру, створенням Меморіалу і музею 9/11 і пожвавленням Нижнього Манхеттена.

З кінця національної рецесії до 2013 року Нью-Йорк відновив 327% втрачених робочих місць, у той час як країна в цілому повернула лише 87%.

До кінця його мерства Нью-Йорк був безпечнішим, сильнішим і здоровішим містом, ніж коли-небудь.

Майкл Блумберг

Вплив

Після мерії Майкл Блумберг продовжував розвивати роботу, яку він почав в якості мера. З Bloomberg Philanthropies Блумберг працював над збільшенням кількості студентів з низьким і середнім рівнем доходу, які навчаються провідних коледжах. Щоб продемонструвати це зобов’язання — і закликати інших приєднатися до нього — Майк виділив 1,8 мільярда доларів своєму університетові на ці цілі.

Він також прийняв бій проти Національної стрілецької асоціації США і допоміг прийняти закони про зброю здорового глузду, які рятують життя в штатах по всій країні. Він продовжує боротися зі зміною клімату.

"Для Майкла Блумберга почуття відповідальності перед іншими — вперше прищеплене йому його батьками за кухонним столом — сильніше, ніж коли-небудь", — написано на його сайті.

У нього дві доньки – Емма і Джорджина. І двоє онуків – Зельда і Джаспер. Він живе з жінкою на ім’я Діана Тейлор.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/multimilyarder-i-borec-iz-zminoyu-klimatu-hto-takiy-maykl-blumberg-339219_.html”