Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Погано буде всім: названо дату найсильнішої магнітної бурі у березні

Перший місяць весни ознаменується кількома подіями геомагнітного плану. Метеочутливим слід заздалегідь приготуватися до найгіршого.

Об этом сообщает Роспрес


Loading...


Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, експерти з Фізичного інституту ім. Лебедєва інформують, що в найближчий місяць невеликі коливання варто очікувати 26 лютого і 5 березня, а ось 4 березня на Землю прийде удар, який класифікується як екстремальна сильна буря G5. Такий метеоудар може відбитися на здоров’я і стан тих людей, які не схильні до впливу геомагнітного поля. Фахівці відзначають, що в такі дні можуть з’явитися сильні головні болі, дратівливість, загальне погіршення самопочуття, безсоння.


Особливо варто бути уважними до найменшого погіршення самопочуття метеочутливим особам, людям з хронічними захворюваннями, емоційно нестабільним і громадянам з проблемами серця і судин.


У дні ударів варто уникати стресових ситуацій і надмірних навантажень. Більше гуляйте на свіжому повітрі, виключіть з раціону не найкорисніші продукти. Присвятіть 4 і 5 березня відпочинку.


Магнітна або геомагнітна буря – це сильні коливання геомагнітного поля Землі, які викликають потоки сонячного вітру.


G-індекс — п’ятибальна шкала сили магнітних бур. G-індекс характеризує інтенсивність геомагнітного шторму впливу варіацій магнітного поля Землі на людей, тварин, електротехніку, зв’язок, навігацію і т. д. За цією шкалою магнітні бурі підрозділяються на рівні від G1 (слабкі бурі) до G5 (екстремально сильні бурі).


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:


Після досить тривалого затишшя незабаром на Сонці очікується спалах активності, яка викличе на Землі магнітні бурі. За прогнозами фахівців, метеоудар рівня G1 очікується на початку березня.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/20/pogano-bude-vsim-nazvano-datu-najsylnishoyi-magnitnoyi-buri-u-berezni/”