Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Ексдепутату вручили підозру через незаконну компенсацію за житло

Станіслав Березкін вже є підозрюваним у справі про розкрадання 20 мільйонів доларів «Ощадбанку» — Ексдепутату вручили підозру через незаконну компенсацію за житло
Станіслав Березкін вже є підозрюваним у справі про розкрадання 20 мільйонів доларів «Ощадбанку»
Фото: Уніан


Вручена підозра колишньому народному депутату, який незаконно отримував компенсацію за житло під час роботи в парламенті, повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура. За даними ЗМІ, мова йде про колишнього народного депутата Станіслава Березкіна, який був членом депутатських груп «Воля народу» та «Партія «Відродження».

Об этом сообщает Устинов троллит


«18 травня 2020 року прокурорами САП та детективами НАБУ повідомлено про підозру в отриманні незаконної компенсації за винайм житла в ДП «Готельний комплекс «Київ» у розмірі понад 937 тисяч гривень ще одному народному депутату України VIII скликання», – розповіли в САП.


За даними слідства, незважаючи на наявність власного житла у центрі столиці, народний обранець отримав право користування готельним номером в «Готельному комплексі «Київ».


Йому інкримінують злочин, передбачений частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).


Як зазначили в САП, цей же ексдепутат є підозрюваним у справі про розкрадання 20 мільйонів доларів «Ощадбанку».


Раніше політик відкидав свою причетність до розкрадань коштів «Ощадбанку». Його реакція на звинувачення в отриманні незаконної компенсації за житло наразі невідома.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/eksdeputatu-vruchili-pidozru-cherez-nezakonnu-kompensaciyu-za-zhitlo-680832.html”