Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Іспанія запровадить потрійний контроль для туристів в аеропортахМОЗ Іспанії оголосив, що всі мандрівники, які прибуватимуть в країну після відкриття кордонів, проходитимуть в аеропортах потрійний контроль через небезпеку поширення коронавірусу.

Об этом сообщает FLB


Про це заявив міністр охорони здоров’я Іспанії Сальвадор Ілья, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на іспанське агентство Europa Press.


З неділі пасажири, які прибувають в іспанські аеропорти, будуть проходити візуальний контроль, контроль температури, а також повинні заповнити форму, в якій повинно бути зазначено, чи хворіли вони раніше на коронавірус і дані про місцезнаходження в Іспанії.


Якщо турист не пройде один з трьох контрольних етапів, його огляне лікар, який, якщо вважатиме це доцільним, направить його в медичні служби відповідного автономного співтовариства.
При цьому уряд не збирається зобов’язувати мандрівників в’їжджати в Іспанію зі зробленим у власній країни ПЛР-тестом – про це раніше просили органи влади Канарських островів.


Контроль в аеропортах буде здійснюватися 600 медичними працівниками.


Нові заходи контролю стануть чинними з відкриттям кордонів 21 червня для мандрівників з Шенгенської зони (окрім Португалії).


Читайте також: Між безвізом та коронавірусом: як зупинятимуть туристів після відкриття авіарейсів до ЄС


Європейська правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/06/19/662050/”