Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Зеленський запропонував переглянути систему боргів у світі у зв’язку з пандемією

Зеленський: Світ не був готовим до пандемії

Одним із наслідків осмислення пандемії COVID-19 у світі має стати перегляд системи міжнародних боргів. Таку думку в інтерв’ю канадському виданню Globe and Mail висловив президент України Володимир Зеленський. Розшифрування розмови наводить пресслужба глави Української держави.

Об этом сообщает RuGate

"Зараз ми бачимо, як пандемія забрала стільки життів по всьому світу. Треба змінювати пріоритети, припинити всі війни, усі кошти та технології мають бути спрямовані на охорону здоров’я, на медицину, кліматичні проблеми. Треба переглянути систему боргів. Зараз усім країнам буде дуже важко, якщо ми цього не зробимо. І по всьому світу розпочнеться найсильніша економічна криза", – заявив Зеленський.

Він констатував, що протягом пів року пандемії світ уже змінився.

"Усі країни звернули увагу на свою медичну реформу чи медичну систему. Я думаю, що ми всі зрозуміли, що ми вразливі, у нас у всіх несучасна медицина. Світ не готовий до пандемії", – зазначив президент.

Спалах COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними американського Університету Джонса Гопкінса, загальна кількість інфікованих у світі сягнула майже 9 млн, із них 469 тис. померли.

27 березня директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила, що почалася глобальна економічна криза, спричинена поширенням коронавірусу. 9 квітня вона зазначила, що через COVID-19 у МВФ очікують найгірших економічних наслідків із часів Великої депресії. 13 квітня МВФ ухвалив рішення про звільнення від боргу 25 найбідніших країн.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-zelenskij-zaproponuvav-peregljanuti-sistemu-borgiv-u-sviti-u-zv-jazku-z-pandemijeju-1505641.html”