Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

РФ оголосила у розшук засновника білоруського Telegram-каналу Nexta

РФ оголосила у розшук засновника білоруського Telegram-каналу Nexta

МВС Росії оголосило в розшук Степана Путило, засновника Telegram-каналу Nexta, що оперативно висвітлює протести у Білорусі. Про це свідчить база даних МВС РФ.

Об этом сообщает Руспрес

На сайті російського силового відомства вказано, що Степан Путило (також відомий як Степан Свєтлов) перебуває у розшуку. Які саме правопорушення йому інкримінують, не вказано.

До слова, раніше МВС Білорусі порушило кримінальну справу проти Степана Путила і також оголосило його в розшук.

Телеграм-канали NEXTA і NEXTA Live детально висвітлюють акції протесту в Білорусі, на них регулярно з’являються фото, відео та коментарі очевидців заворушень.

Окрім того, ці канали допомагають координувати протести, публікуючи дані про місця скупчення силовиків у білоруських містах.

Нагадаймо, масові протести і страйки, які супроводжуються жорстокими діями білоруських силовиків, охопили країну з 9 серпня. Відтоді силовики затримали понад 7 тис. людей.

Кілька сотень людей постраждали, але точна кількість постраждалих невідома. Офіційно загиблою вважається одна людина, але місцеві правозахисники кажуть, що кількість загиблих більша.

Протестувальники вимагають чесного перерахунку голосів, адже впевнені, що на виборах перемогла опозиційна кандидатка Світлана Тихановська, а не чинний голова держави Олександр Лукашенко, який керує країною вже 26 років.


Джерело статті: “https://zaxid.net/rosiya_ogolosila_u_rozshuk_zasnovnika_opozitsiynogo_biloruskogo_telegram_kanalu_nexta_n1506412”