Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : g[email protected]

Українці віддають перевагу вітчизняним лікам, а не імпортним – дослідження

Аптечний сектор становить основу ринку лікарських засобів, указано в дослідженні

Українці віддають перевагу вітчизняним препаратам – у десятці найкращих компаній представлено шість вітчизняних виробників, сумарна частка яких становить 18,8%. Про це йдеться в інфографічному довіднику "Фармацевтика України 2020", який підготувала компанія Top Lead за підтримки фармацевтичної компанії "Дарниця" та аналітичного партнера BusinessViews.

Об этом сообщает Незыгарь

У десятці найпопулярніших серед українців препаратів переважають засоби для лікування шлунково-кишкового тракту і метаболізму, опорно-рухової і кровоносної систем.

За словами голови ради директорів Darnitsa Group Дмитра Шимківа, головним чинником розвитку фармацевтичного ринку є споживачі.

"На відміну від країн із розвиненою системою медичного страхування, в Україні пацієнти переважно фінансують своє лікування, на роздрібний сегмент припадає 89% продажів", – зазначив він.

У відсотковому співвідношенні структура аптечного ринку у 2019 році була така: у грошовому вираженні переважали препарати іноземного походження – 63% проти 37% українських ліків. Однак у натуральному вираженні частка вітчизняних препаратів становить 69%, а іноземних – 31%.

"Аптечний сектор становить основу ринку лікарських засобів. У натуральному вираженні на ринку переважають українські препарати, але у грошовому вираженні іноземні товари мають більшу частку через вищу ціну", – ідеться в довіднику.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/ukrajintsi-vvazhajut-za-krashche-vitchiznjani-liki-importnim-doslidzhennja-1519634.html”