Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Названо найбільш вдалі дні для всіх знаків Зодіаку в жовтні

Відомий астролог і двічі переможець проекту "Битва екстрасенсів" Хаял Алекперов дав астропрогноз на жовтень для всіх знаків Зодіаку і назвав найбільш сприятливі і невдалі дні для кожного.

Об этом сообщает Сергей Доренко


Про це пише "Комсомольська правда в Україні".


Овен


Жовтень для Овнів стане часом роботи над колишніми помилками і спонукатиме до саморозвитку. Представники знаку зможуть впоратися з тими завданнями, які раніше були їм не під силу. Зірки радять братися за справи відразу, зволікання можуть помножити всі зусилля на нуль.


Найбільш сприятливі дні: 9, 12,22


Невдалі дні: 3, 28


Телець


Тельці отримають гарні шанси зміцнити своє здоров’я і поліпшити власне самопочуття. У жовтні зірки обіцяють їм успіх у всіх ініціативах, які пов’язані з детоксом, правильним харчуванням і помірними фізичними навантаженнями. Результат принесе і боротьба з шкідливими звичками і хронічними недугами.


Найбільш сприятливі дні: 5, 8, 13


Невдалі дні: 24, 29


Близнюки


Зірки радять Близнюкам вкрай уважно поставитися до питань фінансів і точних розрахунків, оскільки розташування небесних тіл може спровокувати неуважність. Щоб не допустити прикру помилку, треба бути обережними і не нехтувати допомогою і порадами близьких людей.


Найбільш сприятливі дні: 2, 15, 21


Невдалі дні: 6, 18


Рак


Для Раків жовтень стане сприятливим періодом у кар’єрі. Представники цього знаку з легкістю зможуть подолати перешкоди і досягти бажаного. Але при цьому Ракам варто уникати спілкування з людьми, які сіють в них внутрішні сумніви і невпевненість в собі — їхні токсичні коментарі можуть збити вас з правильного курсу.


Найбільш сприятливі дні: 7, 23, 26


Невдалі дні: 15, 19


Лев


Жовтень Левам допоможе вирішити всі суперечки і розбіжності з коханою людиною: ваш партнер буде з вами на одній хвилі, а тому ви легко зможете знайти спільну мову і вирішити навіть складні і спірні питання. Єдина умова, яку Леви повинні будуть виконати задля бажаної гармонії — ініціатива до примирення повинна виходити саме від вас.


Найбільш сприятливі дні: 13, 19, 22


Невдалі дні: 1, 10


Діва


Зірки обіцяють Дівам успіх в справах фінансових. Для вас несподіваний прибуток можуть принести навіть ті ідеї і починання, про які ви вже не думали. Однак зірки не радять при цьому давати гроші в борг — є ризик, що позичені кошти вам не повернуть.


Найбільш сприятливі дні: 14, 26, 29


Невдалі дні: 12,31


Терези


Для одиноких представників знака початок місяця стане успішним часом в плані романтичних і перспективних знайомств. Терези мають всі шанси закласти фундамент міцних відносин. Гороскоп застерігає: не варто розповідати подробиці особистого життя людям, в яких ви не впевнені. Почуте вони можуть використовувати проти вас.


Найбільш сприятливі дні: 3, 17, 27


Невдалі дні: 6, 23


Скорпіон


Небесні світила обіцяють Скорпіонам удачу в побутових питаннях. Питання ремонту, паперової тяганини з приводу придбання чи оформлення нерухомості будуть вирішуватися легко і швидко. Причому навіть люди, яких ви зустрічатимете на своєму шляху, тим чи іншим чином допоможуть вам. Не пропустіть такий момент.


Найбільш сприятливі дні: 16, 26, 28


Невдалі дні: 3, 11


Стрілець


У жовтні вірною супутницею Стрільців стане фортуна і вони зможуть легко вирішити всі завдання, над якими працювали не один місяць. Єдина умова небесної канцелярії — Стрільці мають відкинути всі сумніви і внутрішні протиріччя і намагатися керуватися приказкою "очі бояться, а руки роблять".


Найбільш сприятливі дні: 14, 25, 30


Невдалі дні: 4, 8


Козеріг


Козерогам зірки радять бути вкрай уважними в побуті, оскільки є ризик отримати прикру травму в найбільш невідповідний момент. А тому намагайтеся "поспішати повільно" і не займатися одночасно кількома справами. Будьте обережні і максимально сконцентровані — це дозволить уникнути неприємностей.


Найбільш сприятливі дні: 5, 12, 23


Невдалі дні: 7, 10


Водолій


Зірки радять Водоліям братися за нові справи, не чекаючи натхнення. Воно обов’язково прийде до представників знака тоді, коли Водолії зможуть побороти лінь і відмовки. Як би не було важко, візьміть себе в руки і зробіть перший крок в напрямку до своєї цілі — ви маєте всі шанси швидко досягти бажаного.


Найбільш сприятливі дні: 12, 17, 29


Невдалі дні: 19, 30


Риби


У жовтні Рибам пощастить у вирішенні питань, які стосуються фінансового добробуту. Дехто з представників знаку отримає премію або надбавку до заробітної плати. Головне — не втратити цю можливість. Пам’ятайте: "під лежачий камінь вода не тече" і частіше виходьте із зони комфорту.


Найбільш сприятливі дні: 13, 26, 28


Невдалі дні: 7, 31


Як повідомляв "Апостроф", у жовтні зірки допоможуть закласти міцний фундамент для майбутніх фінансових досягнень і перемог представникам трьох знаків Зодіаку — Овнам, Близнюкам і Ракам.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-10-05/nazvanyi-samyie-udachnyie-dni-dlya-vseh-znakov-zodiaka-v-oktyabre/210981”