Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

"Я вам не Деу Ланос": між нардепами Леросом та Юрченком сталася фізична суперечка біля Верховної Ради (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
ASPI news


5 листопада біля Верховної Ради під час спілкування з журналістами між нардепами Юрченком та Леросом виник словесний конфлікт, який ледве не переріс у бійку. Що саме не поділили народні обранці, читайте в матеріалі ASPI news.

Об этом сообщает База компромата

Нагадаємо, що 4 листопада з підозрюваного в корупції нардепа Юрченка зняли е-браслет. 5 листопада він прийшов на роботу до Верховної Ради, де під час того, як Юрченко спілкувався з журналістами щодо відкритого на нього кримінального провадження, до нього підійшов Гео Лерос.

"Ніякі гроші я не брав. Щоб ви розуміли, я це доведу. Я не Деу Ланос, щоб поширювати ... Ну як його там — Деу Ланос, Гео Лерос. А ви знаєте, як його звати насправді?", – прокоментував Олександр Юрченко.

За збігом обставин, саме в цей момент підійшов нардеп Гео Лерос, який "обійняв" Юрченка за шию і спробував потягти його до себе. "Іди сюди...", – сказав Лерос Юрченко.

"Ти не чіпай мене, будь ласка, шановний. На відміну від цієї людини, я не порушую законодавство і не розголошую таємницю слідства. Ви бачите, як ця людина поводиться. Мені неприємно, що до мене хтось підходить, чіпає", – відповів Юрченко Леросу.

Варто зазначити, що і Лерос, і Юрченко були виключені з фракції "Слуга народу". Цікаво, що їх обох "вигнали" з політичної сили у вересні, а саме 2 та 14 вересня відповідно.

Нагадаємо, що ASPI news підготувало досьє на обох політиків. Журналісти зібрали весь компромат, цікаві факти та біографію про Олександра Юрченка та Гео Лероса.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/publications/stattya/ya-vam-ne-deu-lanos-mizh-nardepami-lerosom-ta-yurchenkom-stalasya-fizichna”