Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Вода в Крим: у Зеленського зробили важливе повідомлення

последние новости в Украине останні новини в Україні

Постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич відвідав Управління Північно-Кримського каналу у Таврійську, після чого зробив важливе повідомлення.

Об этом сообщает Политика ЮА

Постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич повідомив ,що Криму воду з України не отримає. За його словами, є деякі питання, які стосуються потреб укріплення споруд, що не допускають дніпровську воду до тимчасово окупованого Криму, а також меліорації південних районів Херсонщини.

За словами Кориневича, необхідно добудувати дамбу на 107 кілометрі каналу, яка, з одного боку, максимально унеможливить потрапляння води в Крим, а з іншого боку дозволить значно покращити заходи з меліорації південних районів Херсонщини.

Раніше повідомлялося, що Аянське водосховище, яке забезпечувало водою жителів Сімферополя, пересохло. Раніше ASPI news повідомляло, що Київ офіційно відмовився постачати воду для російських військових баз у Криму.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/voda-v-krim-u-zelenskogo-zrobili-vazhlive-povidomlennya”