Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

У Німеччині продовжили локдаунЛокдаун в Німеччині продовжили до 28 березня. Таке рішення прийняли в середу, 3 березня, канцлер ФРН Ангела Меркель і керівники 16 федеральних земель на нараді в режимі відеоконференції.

Об этом сообщает ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРАВДА


Про це повідомляє УНН із посиланням на DW.


Одночасно федеральні і земельні влада домовилася з 8 березня зняти деякі обмеження. Зокрема, відкриються книжкові та квіткові магазини, магазини садових товарів, косметичні салони, автошколи і пілотні училища. Будуть також пом’якшені обмеження на особисті контакти: дозволяються зустрічі до п’яти чоловік з двох домогосподарств, не рахуючи дітей до 14 років. Крім того, також з наступного тижня кожен громадянин отримає можливість один раз в тиждень безкоштовно здати експрес-тест на коронавірус, всі витрати візьмуть на себе федеральна влада.
Тим часом продуктові магазини, готелі, ресторани та інші заклади поки залишаться закритими. Подальші заходи щодо скасування обмежень будуть пов’язані з реалізації концепціі регулярного тестування населення, а також зі зниженням рівня поширення коронавірусної інфекції до 50 нових випадків на 100 тисяч чоловік населення за тиждень. При стабільному показнику поширення нижче 100 можуть бути відкриті інші магазини, музеї, зоопарки, ботанічні сади і меморіальні комплекси.


Ці рішення носять рекомендаційний характер, влади федеральних земель мають право приймати рішення про регіональні послаблення або жорсткість карантинних заходів в залежності від розвитку епідеміологічної обстановки на місцях.


Нагадаємо, німецьке відомство назвало прикордонний регіон Франції “зоною розповсюдження мутації коронавірусу”.


Джерело статті: “https://informator.press/u-nimechchyni-prodovzhyly-lokdaun-2/”