Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Новости

Медичній системі Закарпаття загрожує колапс до кінця тижня - головний лікар обласної лікарні


У разі збереження темпів поширення COVID-19 медичній системі в Закарпатській області наприкінці тижня загрожує колапс. Про це заявив головний лікар Закарпатської обласної лікарні імені Новака Юрій Яцина, передає УНН з посиланням на пресслужбу Закарпатської ОДА.

Об этом сообщает Коготь 2.0

“Сьогодні у нашому закладі лежать 120 пацієнтів, які потребують кисневої терапії. 60 з них повинні лежати в реанімації. А в самій реанімації у нас всього 6 ліжок і розширити її неможливо. Щодня у нашому закладі використовують 25-30 кисневих балонів, зранку у нас залишалося всього 5. Цього вистачить години до 16-ї не більше...”, — сказав Яцина.

Яцина розповів, що знає випадки, коли люди, маючи позитивний тест на коронавірус, гуляють по місту, ходять у магазини, зустрічаються з родичами і поширюють так хворобу.

“Схаменіться нарешті! Мені байдуже, чи вірите ви в цю недугу! Ми з моїми колегами опираємося на доказову медицину. І щодня зустрічаємося зі смертю. Просто одягніть маску, дотримуйтеся дистанції — це ж не так важко! Допоможіть нам, бо наприкінці тижня будемо мати колапс!”, — сказав Яцина.

За словами директора КНП ЦМКЛ УМР Івана Кураха, третя хвиля коронавірусної інфекції дуже токсична — помирають молоді люди у віці 35 — 40 років.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/medichniy-sistemi-zakarpattya-zagrozhue-kolaps-do-kincya-tizhnya---golovniy-likar-oblasnoyi-likarni-403933”