Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Садовий заявив, що у Львові можуть ввести локдаун через поширення COVID-19

Садовий: Хвиля коронавірусу поступово заповнює Львівщину

У Львові можуть ввести локдаун через збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію, заявив сьогодні, 9 березня під час ранкового ефіру на радіо "Люкс ФМ" мер Львова Андрій Садовий. Фрагменти його промови опублікувала пресслужба Львівської міськради.

Об этом сообщает АРМС ДАТА

"Щодо локдауну, думаю, він цілком можливий. Зараз локдаун є на Франківщині, Закарпатті та Чернівецькій області. Схожа ситуація й у світі. Естонія пішла на локдаун, у деяких країнах уже немає де лікувати хворих. Хвиля коронавірусу поступово заповнює Львівщину, тому ми на порозі дуже непростих рішень, але вірю, що ми з усім упораємося", – констатував Садовий.

Садовий зі слів медиків зауважив, що поточна хвиля епідемії коронавірусу дуже агресивна. До лікарень щодня надходить приблизно 30 нових пацієнтів.

Станом на 9 березня в Україні підтвердили понад 1,4 млн випадків коронавірусної інфекції, померло 27,2 тис. пацієнтів, а одужало приблизно 1,2 млн осіб. Протягом останньої доби у країні підтвердили 3261 новий випадок коронавірусу, найбільше у Вінницькій (460) та Івано-Франківській (433) областях. У Львівській області виявили 351 випадок захворювання на COVID-19.

Високий рівень госпіталізацій у лікарні для інфікованих коронавірусом і пацієнтів із підозрою на COVID-19 фіксують у дев’яти областях України.

6 березня в Україні оновили карантинне зонування, у "червону" зону потрапили Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області. Київ опинився в "помаранчевій".

4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/sadovij-zajaviv-shcho-u-lvovi-mozhut-vvesti-lokdaun-cherez-poshirennja-covid-19-1543217.html”