Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Вибори у 87 окрузі: ЦВК відреагувала на рішення Верховного суду

Виникла екстраординарна ситуація, при якій однозначного юридичного виходу немає. Про це йдеться у заяві Центральної виборчої комісії України з приводу рішення Верховного суду, який визнав протиправними дії ЦВК щодо встановлення результатів виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 87 на проміжних виборах, передає .

CVK
Фото: Уніан

"На сьогодні виникла екстраординарна ситуація, при якій однозначного юридичного виходу немає, тому Центральна виборча комісія здійснює пошук оптимальних дій і рішень, які можуть бути їм прийняті з метою встановлення достовірних результатів виборів в межах його повноважень, визначених Законом України "Про Центральну виборчу комісію" і законом України "Про вибори народних депутатів України", з урахуванням судових рішень і пункту 20 частини першої статті 92 Конституції України", — йдеться у заяві.

Нагадаймо, 1 травня Велика палата Верховного суду визнала протиправними дії ЦВК щодо встановлення результатів промееуточних виборів до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі № 87.

До тогого, ЦВК затвердила протокол з результатами виборів, згідно з якими перемогу здобув кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Українська сторона долучиться до навчань НАТО Defender Europe 21.

Читати також:
Віталій Кличко поспілкувався з Блінкеном і Нуланд
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/vybory-u-87-okruzi-czvk-vidreaguvala-na-rishennya-verhovnogo-sudu/”