Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Після першої за 15 років пересадки серця в Україні 64-річного закарпатця виписали з лікарні

Після першої за 15 років пересадки серця в Україні 64-річного закарпатця виписали з лікарні

У вівторок, 28 січня, 64-річного мешканця Закарпаття Василя Міговку, якому вперше в Україні за останні 15 років пересадили донорське серце, виписали з лікарні додому, де на нього чекає п’ятеро дітей, 12 онуків, і три правнуки, повідомляє СТБ.

Об этом сообщает http://tr-experts.com

Чоловік у прекрасній формі. Схуд на 13 кг і ще хоче скинути, як мінімум, на 10 кг. Почувається, як каже Василь Міговка, чудово.

Операція, яку провели чоловікові в екстремальних умовах у Ковелі, дала надію сотням хворих українців на одужання. Лише у Ковелі, як повідомив директор Інституту серця Борис Тодуров, у чергу на пересадку стали 50 людей.

Кардіохірурги, як каже Борис Тодуров, готові до таких пересадок. Їх робитимуть за кошти держбюджету. І трансплантація, яку проводитимуть в Україні, у чотири рази буде дешевшою, ніж в інших країнах.

Нагадаймо, наприкінці грудня 2019 року в Україні вперше за останні 15 років провели трансплантацію серця. І зробили пересадку в Ковельській районній лікарні Волинської області, бо неможливо було доправити донорське серце до Києва.

Кардіохірурги з Інституту серця з Києва разом з пацієнтом прибули до Ковеля (дорогою заплатили штраф за перевищення швидкості) і там провели трансплантацію серця.

Донором став молодий чоловік, який загинув у ДТП. Він отримав травми, які були несумісні з життям, врятувати його було неможливо. Лікарі констатували смерть мозку. Родичі дали згоду на забір органів і цим врятували життя відразу трьох людей. Ще двом пацієнтам пересадили донорські нирки.


Джерело статті: “https://zaxid.net/64_richnogo_meshkantsiya_zakarpattya_pislya_uspishnoyi_peresadki_sertsya_vipisali_z_likarni_n1496818”