Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Переслідування Федини за критику Зеленського є порушенням конституційного права на свободу слова, – депутаткаВлада порушує конституційне право на свободу слова, влаштовуючи репресії проти Софії Федини і Марусі Звіробій за критичні висловлювання про Зеленського і загрози на фронті.

Об этом сообщает Руспрес


Про це написала народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Ірина Фріз на своїй сторінці в мережі Facebook.


“Сьогодні ДБР вручає підозру народному депутату Софії Федині за те, що вона згідно зі статтею 34 Конституції України мала право і висловила критичне судження на адресу пана Зеленського”, – повідомила парламентар.
“Україна, яка шостий рік протистоїть військовій агресії Росії, має “потерпілого” від слів (!) двох жінок головнокомандувача/президента Зеленського. Оксюморон, але факт. Той, хто боїться в Україні слова, завершує кар’єру поблизу Ростова”, – додала вона.


Також Ірина Фріз закликала всіх патріотів долучитися до флеш-мобу і написати в соціальних мережах – “пане Зеленський, там ненароком стріляють і може зірватись граната. Ніхто не безсмертний!”, щоб продемонструвати владі, що суспільство солідарне проти політичних репресій.


“Приєднуюсь до підтримки нашої Софії Федини: “пане Зеленський, там ненароком стріляють і може зірватись граната. Ніхто не безсмертний!”. ДБР, на всіх повісток не вистачить, схаменіться та займіться своїми прямими обов’язками – справами по боротьбі з корупцією, а не політичним тиском на опонентів чинної влади.


Фракція Європейська Солідарність засуджує політичні переслідування опозиції і каже: Ні – політичним репресіям!” – наголосила вона.


Нагадаємо, Державне бюро розслідувань вручило народній депутатці Софії Федині підозру про погрози президенту України Володимиру Зеленському. Також її викликали на допит.


Джерело статті: “https://informator.press/peresliduvannia-fedyny-za-krytyku-zelens-koho-ie-porushenniam-konstytutsiynoho-prava-na-svobodu-slova-deputatka/”