Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Перший хворий на коронавірус житомирянин виступив зі зверненням до міського голови

Перший хворий на коронавірус житомирянин звернувся до мера — Перший хворий на коронавірус житомирянин виступив зі зверненням до міського голови
Перший хворий на коронавірус житомирянин звернувся до мера


«Щодо мене була розгорнута брудна кампанія істерії та ненависті», – сказав житомирянин

Об этом сообщает Руспрес


Перший житомирянин, у якого виявили коронавірус, виступив зі зверненням до міського голови Житомира Сергія Сухомлина та громадськості.


Заяву житомирянин Вадим оприлюднив у фейсбуці.«Мене звати Вадим, я перший заражений коронавірусом житомирянин. З першого дня оголошення мого захворювання щодо мене була розгорнута брудна кампанія істерії та ненависті. Перший оголошений факт про мене був неправильний: мені не 56 років, як було оголошено, а 49 років. У ЗМІ та соцмережах почали розповсюджувати неправду про те, що я привіз у Житомир з Австрії туристичну групу у складі 34 осіб, яких вночі випустив у рідному місті, і вони як зомбі розповсюджують інфекцію в місті. Сьогодні вже пройшло п’ять днів з часу, відколи ви про це заявили. Хочу запитати, чи виявлені ці люди. Ви сказали, що цим займається обласна поліція і СБУ. Невже наші спецслужби не могли встановити цих людей, то може їх і не було», – заявив Вадим.


Зі слів житомирянина, у місті та в країні загалом створена атмосфера страху і нетерпимості. «Люди, що ви робите, зупиніться. Подивіться на інші країни, згадайте, як у Китаї люди згуртувалися у боротьбі з цією бідою. Люди у світі стараються підтримати один одного, а у нас все навпаки – варто чхнути у громадському транспорті і на тебе спрямовують суворі погляди. В Україні негативно ставляться до людей, які повертаються додому, мовляв, залишайтесь, де були», – закликає Вадим.


Житомирянин пропонує у цю важку хвилину простягнути руку міському голові Житомира Сергію Сухомлину.


«Зізнайтесь, що вас неправильно інформували, ви багато працювали і могли допустити помилку. Давайте заспокоїмо житомирян, – відомо, що нас було троє: я, мій товариш Максим і його 11-річний син. Ми самоізолювалися відразу після прильоту в Україну. Перестаньте повторювати «мантру» про понад 30 осіб. Якщо ви визнаєте помилку, обіцяю не подавати на вас до суду за наклеп», – закликає Вадим.


Нагадаємо, у 19 березня у Житомирі зафіксовано перший випадок зараження коронавірусом COVID-19.


Мер Житомира Сергій Сухомлин розповів виданню Житомир.info, що мешканець Житомира, у якого 19 березня виявили COVID-19, працює у турфірмі й закордоном перебував разом із групою туристів, а не з сином, як повідомляв раніше.
Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/health/pershiy-hvoriy-na-koronavirus-zhitomiryanin-vistupiv-iz-zvernennyam-do-miskogo-golovi--667747.html”